Кошик
666 відгуків
Автозапчастини autobaza.com.ua

Про нас

Сайт autobaza.com.ua присвячений продажу запчастин до автомобілів Чері та Джилі в Україні. Основний напрямок — це продаж автозапчастин Chery, Geely оптом і в роздріб. Ви можете купити запчастини Чері, або купити запчастини Джилі, в нашому інтернет-магазині autobaza.com.ua

Зручно, коли у вашому регіоні є офіційний дилер, який може запропонувати вам якісні запчастини за заводської вартості без роздрібних націнок. Достатньо приїхати в магазин або на склад запчастин, в яких випадках варто попередньо зателефонувати. Ще більш зручно, коли ви можете, не виходячи з дому, вибрати у віртуальному каталозі необхідні вам запчастини Chery Amulet і тут же замовити їх. І просто чудово, що ви отримаєте замовлені автомобільні запчастини на Чері Амулет або запчастини до Chery Tiggo оперативно, у будь-який зручний для вас час і за вказаною вами адресою. Вам не потрібно шукати: все, що вам може бути необхідно, представлено на цих сторінках – просто зробите замовлення. Причому в цьому випадку ви максимально заощадите. Якщо ви думаєте, що хтось зможе запропонувати вам якість краще, а ціни нижчі, ми готові переконати вас у зворотному. Справжні сертифіковані деталі і запчастини на Chery не можуть бути дешевими, як у брудних компаніях, що пропонують підробки, але вони можуть мати реальну, не завищену вартість, чим грішать великі роздрібні магазини.

Ми завжди прагнемо збільшити якість обслуговування наших клієнтів. Тепер Вам не потрібно бігати по магазинах або авто ринків. Потрібно просто набрати www.autobaza.com.ua у рядку Вашого інтернет браузера і перед Вами відкриється найбільший вибір запчастин Chery в Україні. Практично всі представлені запчастини до Chery (Чері) мають: назва, ціна, опис, фото, VIN-код (Вин-код) запчастини. Для зручного і швидкого пошуку потрібної деталі зверніться до нашого каталогу автозапчастин на Чері.

Для вашої зручності всі автозапчастини Chery Tiggo, Chery Amulet, Chery Elara, Chery Eastar, Chery QQ, Chery Kimo, Chery Jaggi і пр. супроводжуватися фотографіями і поділені за розділами відповідно моделі автомобіля. Якщо ви не знайшли необхідний товар, можлива термінова поставка автозапчастин для Chery під замовлення. Купуючи запчастини Chery оптом, ви можете розраховувати на нашу гнучку систему знижок. У нас ви можете придбати будь-які запчастини Чері. Більш детальну інформацію ви можете отримати на сайті autobaza.com.ua

 

Гарантія
1.1 Гарантійні умови нашої компанії відрізняються від обраного Вами виробника:
• Оригінальні запчастини - гарантія 6 місяців, але не більше 5000км.
• Ліцензійні (неоригінальні) запчастини гарантія 1 місяць.
• ТМ "MOGEN" - гарантія 1 рік, але не більше 20000км.
• ТМ "CDN" - гарантія 6 місяців, але не більше 10000км. • ТМ "Кенер" - гарантія 6 місяців, але не більше 10000км.
Якщо в цьому переліку Ви не побачили, що цікавить Вас виробника, уточніть гарантійні зобов'язання у Вашого менеджера.

1.2 Головною умовою надання гарантії є встановлення всіх запчастин на сервісній станції, що має ліцензію на обслуговування автомобілів.

1.3 Документи, які необхідно надати при настанні гарантійного випадку:
• Замовлення-наряд (видає СТО).
• Акт рекламації (форма наведена нижче).
• Виписка з ЕР або копія свідоцтва про реєстрацію ФОП з СТО, де проводився ремонт автомобіля.
• Накладна нашого магазину.

1.4 Нагадуємо, що перед тим як встановити запчастину, покупець зобов'язаний перевірити відповідність отриманої деталі з необхідною і тільки після цього приступати до установки.

1.5 При виникненні гарантійного випадку, покупець зобов'язаний протягом 7 днів надати повний пакет документів для повернення бракованої деталі.

1.6 Розгляд гарантійного повернення здійснюється протягом 1-7 календарних днів з моменту отримання товару на склад.

1.7 Всі витрати з доставки і повернення грошей при настанні гарантійного випадку сплачує наша компанія.

1.8 Важливо! На електротехнічні товари: датчики, дроти, свічки, котушки запалювання, реле, стартери, генератори, замки запалювання тощо, а також на масла і рідини, гарантія не поширюється.

 

Повернення
2.1 Повернення товару можна оформити протягом 14 днів, не рахуючи дня придбання (згідно ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів»).

2.2 Вимоги до товару в разі повернення:
• Товар не використовувався (без слідів установки).
• Збережений товарний вид і упаковка.

2.3 Оплата послуг доставки здійснюється за рахунок покупця, за винятком гарантійного випадку.

2.4 Важливо! Поверненню не підлягають:
• Товари, придбані більше 14 днів тому.
• Запчастини, які були встановлені.
• Некомплектні деталі (продаються тільки в кількості 2/4/6/8/16 штук).
• Уцінений товар.

2.5. Повернення товару, який не встановлювався і з збереженим товарним виглядом, буде розглянутий і проведено протягом 1-2 робочих днів, а кошти за повернутий товар будуть зараховані на баланс.

Інформація про компанію

Назва:
AutoBaza Автозапчастини та аксесуари
Тип компанії:
Торгова компанія

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2009

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner