Кошик
144 відгуків
автозапчасти autobaza.com.ua

Система охолодження

Система охолодження двигуна підтримує робочу температуру двигуна в необхідному діапазоні за рахунок циркуляції охолоджуючої рідини і забезпечує нормальну роботу двигуна в різних кліматичних умовах і при різному навантаженні.

Система охолодження двигуна Chery E5

являє собою систему з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини. Насос системи охолодження створює тиск, який забезпечує циркуляцію охолоджуючої рідини по замкнутому контуру, який включає в себе сорочку охолодження блока циліндрів і радіатор. Циркуляція охолоджуючої рідини забезпечує перенесення надлишкового тепла від двигуна і розсіювання його в навколишнє середовище через радіатор. Для більш інтенсивного розсіювання тепла використовується вентилятор. Крім того, система охолодження двигуна є джерелом тепла для опалення, що забезпечує комфортні умови проживання в салоні автомобіля.

Обережно! Перед початком роботи з системою охолодження переконайтеся в тому, що двигун охолов. Забороняється відкривати кришку розширювального бачка системи охолодження і відвертати зливну пробку при працюючому двигуні або при перегріві системи охолодження. Перегріта охолоджуюча рідина і пар можуть викидатися з системи під високим тиском та стати причиною важких опіків.